OBS OBS OBS: NÆSTE UGE ER VI PÅ FUNDACAMP I SAXILD. 
SE PROGRAM PÅ 
WWW.FUNDAMENTET.ORG/FUNDACAMP

DER ER DERFOR “LUKKET” I HUSET, DOG PÅNÆR INDIVIDUELLE AFTALER MED F.EKS. BEHANDLERE.

VI FASTHOLDER OGSÅ TRÆNING MED CHRISTIAN I FIT OG SUND TORSDAG 14:30 – MØDES VED FIT OG SUND.  

FUNDAMENTETS UGEPLAN MAN.20. juni- FRE.24. juni

Obs: se under ugeplanen for en oversigt over alle aktiviteter og hvilke uger de finder sted, samt oversigt over personalet.  

FASTE, ÅBNE AKTIVITETER

Herregruppe. ( Info og tilmelding ved Asta)

Åben Dialog – hver anden mandag kl. 15:00 (ulige uger). 

DnD – Hver tirsdag kl. 14-18
NADA – Hver mandag og fredag som udgangspunkt, tiderne kan variere lidt – tjek ugeplanen,. 
Pokémon – Hveranden torsdag (lige uger)
Træning – Mandage: Fri træning og styrke. / Tirsdage: Cirkeltræning / Torsdage: Fri træning og styrke
Cafe Funda – Mandage & Onsdage, kl. 15:00 – ca. 20:00  
Klang Meditation – Hver onsdag kl. 14 
Livshistorier m. Jan Volmer – hveranden uge (info følger) 
Yoga m. Mette – hver mandag kl. 11:30 – Husk tilmelding. 
Kreahygge: Hver torsdag, 15:00 – 17:00 
Klassens time: Hver uge,  tirsdag 12-13 (hf online og andre som er inviterede) samt mandag 9:30-10:30 og fredage 12:30-13:30 for HF Fundamentet

MANDAG

 

9.30-11.00: Morgenmad 

9:30-10:30: Klassens time

11:30: Yoga m. Mette – tilmelding på 93 10 19 61

12:45: NADA m. Marie

13:30: Frokost

14:15: Fit&Sund – Fri træning og styrke (afgang fra Funda kl 14:00)

15:00: Åben Dialog

15:00: Café Funda

 

TIRSDAG

9.30-11.00: Morgenmad 

12:00-13:00: Klassens time (HF online)

13.30: Frokost

14:00-14:50: Fit&Sund – Cirkeltræning m. Jonas (afgang fra Funda 13:45)

14:00-18:00: DnD (Fast gruppe)

 

ONSDAG

9.30-11.00: Morgenmad

XX: Afgang mod Tivoli (tidspunkt følger)

13:30: Frokost

14:00: Herregruppe m. Jørgen (sidste gang inden sommerferien)

14:00: Klang meditation m. Jeanne – tilmelding på 22 83 83 85

15:00 – Cafe Funda

TORSDAG

9.30-11.00: Morgenmad

13:30: Frokost

14:15: Yoga nidra m. Maja – husk tilmelding på 60 47 92 44

14:30: Fit&Sund – Fri træning og styrke m. Christian

15:00-17:00: Kreahygge

 

FREDAG

(9:00-10:30: Personalemøde) 

9.30-11.00: Morgenmad  

12:30-13:30: Klassens time (HF Fundamentet)

 

PERSONALEGRUPPEN

Skærmbillede 2022-01-17 kl. 14.25.19

Steffen

Daglig leder

steffen@fundamentet.org 
26195278

IMG_0984

Asta

Frivilligkoordinator

asta@fundamentet.org 

Skærmbillede 2022-01-19 kl. 09.16.06

Vibeke

Projektleder, HF Funda

vibeke@fundamentet.org 
20490314

Skaermbillede-2022-01-07-kl.-12.11.23-1024x1001

René

Driftskoordinator

rene@fundamentet.org 
22442681

Skaermbillede-2021-11-08-kl.-13.12.29

Holger

HF Fundamentet

holger@fundamentet.org 
30144352

Skærmbillede 2022-01-23 kl. 13.52.37

Elahe

Socialrådgiver

elahe@fundamentet.org 
61107148

IMG_0603-768x1024

Louise

HF, Barselsvikariat (01 jan - 15 april)

louise@fundamentet.org 
42412003

1517831352926

Heidi

Jurist, deltid

heidi@fundamentet.org 

Skærmbillede 2021-11-08 kl. 13.12.35

Jeanne

Relationsmedarbejder, deltid

jeanne@fundamentet.org 
22838385

Skærmbillede 2022-01-19 kl. 09.16.59

Tim

Relationsmedarbejder

PÅ BARSEL INDTIL 15 MARTS

IMG_0638

Rikke

Socialrådgiver, deltid

rikke@fundamentet.org 
 61404851