FUNDAMENTETS UGEPLAN MAN.05. dec. – FREDAG 09. dec.

Obs: se under ugeplanen for en oversigt over alle aktiviteter og hvilke uger de finder sted, samt oversigt over personalet.  

MANDAG

9.30-11.00: Morgenmad 

9:00-13:00: Victoria laver lækker ma’ – alle må give en hånd med

12:00-13:00: Yoga m. Vickie

13.30: Frokost

15:00-20:00: Café Funda

16:00-18:00: DnD (åben gruppe) – hvis du er interesseret, så skriv til Claudio på 21 44 83 27 eller spørg Carl

 

TIRSDAG

9.30-11.00: Morgenmad 
(personalemøde 09:15-10:15) 

13.30: Frokost

15:00: Styrketræning i Fitnessworld m. Christian (afgang 14:55)

 

ONSDAG

9.30-11.00: Morgenmad

9:00-13:00: Victoria og Bjørn laver bolscher til Fundamentets julemarkedsbod

11:00-12:00: Yoga med Ditte (yogarummet på 2. sal)

11:00: Motionsboksning i Champs Camp Bokseklub – kun for funda! Elahe tager med – skal du køres? tilmeld hos hende. 

13:30: Frokost

15:00-20:00: Café Funda

16:00-20:00: DnD (lukket gruppe)

 

TORSDAG

9:30-11.00: Morgenmad

13:30: Frokost

14:30: Ugen der gik med Kristian (alle er velkomne)

15:00 – 17:00: Krea-hygge

FREDAG

9.30-11.00: Morgenmad   (personalemøde 09:15-10:30) 

10:30: Træning i Fitness World m. Simone

12:030: NADA m. Rune (Socrates og Aurelius)

13:30: Frokost

 

PERSONALEGRUPPEN

Skærmbillede 2022-01-17 kl. 14.25.19

Steffen

Daglig leder

steffen@fundamentet.org 

IMG_0984

Asta

Frivilligkoordinator

asta@fundamentet.org 

Skærmbillede 2022-01-19 kl. 09.16.06

Vibeke

Projektleder, HF Funda

vibeke@fundamentet.org 
20490314

Skaermbillede-2022-01-07-kl.-12.11.23-1024x1001

René

Driftskoordinator

rene@fundamentet.org 
22442681

Skaermbillede-2021-11-08-kl.-13.12.29

Holger

HF Fundamentet

holger@fundamentet.org 
30144352

Skærmbillede 2022-01-23 kl. 13.52.37

Elahe

Socialrådgiver

elahe@fundamentet.org 
61107148

IMG_0603-768x1024

Louise

HF, Barselsvikariat (01 jan - 15 april)

louise@fundamentet.org 
42412003

1517831352926

Heidi

Jurist, deltid

heidi@fundamentet.org 

IMG_0638

Rikke

Socialrådgiver, deltid

rikke@fundamentet.org 
 61404851

Skærmbillede 2021-11-08 kl. 13.12.35

Jeanne

Relationsmedarbejder, deltid

jeanne@fundamentet.org 
22838385