PERSONALEGRUPPEN

Herunder er personalet som du møder på din vej ved Fundamentet. 

– Er du interesseret i samtaler om erhvervssamarbejder, funding eller projektudvikling, jamen så hiv endelig fat i Steffen. 
– Er du nysgerrig på HF Fundamentet og vil høre mere om mulig indmelding, så kontakt endelig Vibeke. 
– Vil du måske være frivillig hos os, vil Asta meget gerne snakke med dig!
– Overvejer du at starte hos Fundamentet, eller er du sagsbehandler/bostøtte/pårørende, så giv Elahe et kald.

Fundamentet ligger i Frichs Parken, Søren Frichs 42P, 8230 Åbyhøj. 

Skærmbillede 2022-01-17 kl. 14.25.19

Steffen

Daglig leder

steffen@fundamentet.org 
26195278

IMG_0984

Asta

Frivilligkoordinator

asta@fundamentet.org 

Skærmbillede 2022-01-19 kl. 09.16.06

Vibeke

Projektleder, HF Funda

vibeke@fundamentet.org 
20490314

Skaermbillede-2022-01-07-kl.-12.11.23-1024x1001

René

Driftskoordinator

rene@fundamentet.org 
22442681

Skærmbillede 2022-01-07 kl. 12.11.35

Mette

HF Fundamentet

mette@fundamentet.org 
93101961

Skaermbillede-2021-11-08-kl.-13.12.29

Holger

HF Fundamentet

holger@fundamentet.org 
30144352

Skærmbillede 2022-01-19 kl. 09.16.46

Elahe

Socialrådgiver

elahe@fundamentet.org 
61107148

Skærmbillede 2022-01-19 kl. 09.16.59

Tim

Relationsmedarbejder

PÅ BARSEL INDTIL 15 MARTS

1517831352926

Heidi

Jurist, deltid

heidi@fundamentet.org 

Skærmbillede 2021-11-08 kl. 13.12.35

Jeanne

Relationsmedarbejder, deltid

jeanne@fundamentet.org 
22838385

IMG_0638

Rikke

Socialrådgiver, deltid

rikke@fundamentet.org 
 61404851

IMG_0603-768x1024

Louise

HF, Barselsvikariat (01 jan - 15 april)

louise@fundamentet.org 
42412003

266034105_895384764509277_795269340919500576_n

Thalla

Praktik, Psykologstuderende

thalla@fundamentet.org 
26286710

BESTYRELSEN

Herunder de mennesker som udgør vores bestyrelse. Mennesker som betyder meget for organisationen og dens eksistens. 

3035b4fb-6a0e-4178-bc12-4aaa0935644f_34_90_0_0_7360_4912_1440_961_ac3f81c0

Arne Vesterdal

Tidl. Direktør v. Incuba.

arne.vesterdal@gmail.com

14352564_10154329240606140_931051793824159031_o

Bjarke Bekhøj

Partner, Compell

bb@become.dk

Fundamentet_Ivan_Pral_Aarhus_Panorama6

Karlo Mørch

Psykolog, frivillig ved Fundamentet

karlomorch@yahoo.dk

Skærmbillede 2021-12-26 kl. 05.38.31

Johanne Dirdal

Jurist.

johannemariedirdal@gmail.com

Skærmbillede 2021-12-26 kl. 05.36.57

Hanna Berg

Psykolog, frivillig ved Fundamentet

1636976962806

Mette W. Nielsen

Erhvervsrådgiver

Skærmbillede 2021-12-27 kl. 13.14.28

Mette Billenstein

Adjunkt, Erhversvakademi Aarhus

1520071954521

Casper Madsen

Indehaver, Performance Gym

Foreningen Fundamentet  /  CVR: 35428682  /   Info@fundamentet.org / Reg: 8401 Konto: 0001275405 / MobilePay: 80750