PERSONALEGRUPPEN

Herunder er personalet som du møder på din vej ved Fundamentet. 

– Er du interesseret i samtaler om erhvervssamarbejder, funding eller projektudvikling, jamen så hiv endelig fat i Steffen. 
– Er du nysgerrig på HF Fundamentet og vil høre mere om mulig indmelding, så kontakt endelig Vibeke. 
– Vil du måske være frivillig hos os, vil Asta meget gerne snakke med dig!
– Overvejer du at starte hos Fundamentet, eller er du sagsbehandler/bostøtte/pårørende, så giv Elahe et kald.

Fundamentet ligger i Frichs Parken, Søren Frichs 42P, 8230 Åbyhøj. 

Skærmbillede 2022-01-17 kl. 14.25.19

Steffen

Daglig leder

steffen@fundamentet.org 

IMG_0984

Asta

Frivilligkoordinator

asta@fundamentet.org
60479244 

 

Skærmbillede 2022-01-23 kl. 13.52.37

Elahe

Socialrådgiver

elahe@fundamentet.org 
61107148

Skærmbillede 2022-01-19 kl. 09.16.06

Vibeke

Projektleder, HF Funda

vibeke@fundamentet.org 
20490314

Skærmbillede 2022-01-19 kl. 09.16.59

Tim

Relationsmedarbejder

tim@fundamentet.org


Skærmbillede 2022-01-07 kl. 12.11.35

Mette

HF Fundamentet

mette@fundamentet.org 
93101961

Skaermbillede-2021-11-08-kl.-13.12.29

Holger

HF Fundamentet

holger@fundamentet.org 
30144352

Skaermbillede-2022-01-07-kl.-12.11.23-1024x1001

René

Driftskoordinator

rene@fundamentet.org 
22442681

Skærmbillede 2021-11-08 kl. 13.12.35

Jeanne

Relationsmedarbejder, deltid

jeanne@fundamentet.org 
22838385

IMG_0638

Rikke

Socialrådgiver, deltid

rikke@fundamentet.org 
 61404851

IMG_0603-768x1024

Louise

Tidl. HF Barselsvikar. Pt. krea-torsdag.

louise@fundamentet.org 

IMG_1119

Thalla

Praktik, Psykologstuderende

1517831352926

Heidi

Jurist, deltid

heidi@fundamentet.org 

Skærmbillede 2021-11-08 kl. 13.12.47

Christian

Træning, timeansat

122030004_10221493229694366_606970852979947899_n

Jonas

Træning, timeansat

BESTYRELSEN

Herunder de mennesker som udgør vores bestyrelse. Mennesker som betyder meget for organisationen og dens eksistens. 

Skærmbillede 2022-04-20 kl. 21.03.11

Arne Vesterdal

Formand.

23452624 / arne.vesterdal@gmail.com

Skærmbillede 2022-04-20 kl. 21.04.08

Bjarke Bekhøj

Partner, Compell

bb@become.dk

mette-billenstein-schriver

Mette Schriver

Adjunkt, Aarhus Erhvervsakademi
mesc@aarhus.dk

Skærmbillede 2022-04-20 kl. 21.04.27

Johanne Dirdal

Jurist. Daglig Leder af Den Sociale Retshjælps Fond i Aarhus.

johannemariedirdal@gmail.com

Skærmbillede 2022-04-20 kl. 21.04.35

Hanna Berg

Psykolog hanna_margrethe_berg@hotmail.com

Skærmbillede 2022-05-06 kl. 20.19.22

Mette Winther

Erhvervsrådgiver baeredygtigbundlinie@gmail.com

Skærmbillede 2022-04-20 kl. 21.04.18

Karlo Mørch

Psykolog, frivillig ved Fundamentet

karlomorch@yahoo.dk

Skærmbillede 2022-04-20 kl. 21.04.48

Casper Madsen

Indehaver, Performance Gym
cj@performancegym.dk

199073284_10227873518722620_4993919466532440210_n

Jette Lykke

Souschef, Egåhus

Foreningen Fundamentet  /  CVR: 35428682  /   Info@fundamentet.org / Reg: 8401 Konto: 0001275405 / MobilePay: 80750