PERSONALEGRUPPEN

OBS: HVIS DIN HENVENDELSE HANDLER OM MENTORFORLØB, HAR VI OPRETTET EN MINDRE VENTELISTE. HVIS DU ER INTERESSERET, SEND MAIL TIL ELAHE@FUNDAMENTET.ORG ELLER KRISTIAN@FUNDAMENTET.ORG

Herunder er personalet som du møder på din vej ved Fundamentet. 

– Er du interesseret i samtaler om erhvervssamarbejder, funding eller projektudvikling, jamen så hiv endelig fat i Steffen. 
– Er du nysgerrig på HF Fundamentet og vil høre mere om mulig indmelding, så kontakt endelig Vibeke. 
– Vil du måske være frivillig hos os, vil Asta meget gerne snakke med dig!
– Overvejer du at starte hos Fundamentet, eller er du sagsbehandler/bostøtte/pårørende, så giv Elahe et kald.

Skærmbillede 2022-01-17 kl. 14.25.19

Steffen

Konstitueret leder indtil 31/12/22

steffen@fundamentet.org 

Skærmbillede 2022-01-19 kl. 09.16.06

Vibeke

Projektleder, HF Funda

vibeke@fundamentet.org 
20490314

Skærmbillede 2022-09-28 kl. 11.04.07

Elahe

Socialrådgiver, Borgerhjælpen
(indgang for nye, udenfor HF)

elahe@fundamentet.org 
61107148

Skærmbillede 2022-09-28 kl. 11.12.12

Kristian

Relationsmedarbejder, Borgerhælpen (indgang for nye, udenfor HF)

kristian@fundamentet.org 

Skærmbillede 2022-09-28 kl. 11.00.15

Rasmus

FundaBolig

rasmus@fundamentet.org 
30142839

IMG_8227

Vickie

FundaBolig Socialrådgiver

vickie@fundamentet.org
61108092 

Skærmbillede 2022-09-29 kl. 09.48.06

Asta

Frivilligkoordinator

asta@fundamentet.org
60479244 

 

IMG_0638

Rikke

Socialrådgiver, Borgerhjælpen

rikke@fundamentet.org 
 61404851

IMG_8198

Louise

HF Fundamentet

louise@fundamentet.org
93101961 

Skaermbillede-2021-11-08-kl.-13.12.29

Holger

HF Fundamentet

holger@fundamentet.org 
30144352

Skaermbillede-2022-01-07-kl.-12.11.23-1024x1001

René

Driftskoordinator

rene@fundamentet.org 
22442681

Skærmbillede 2021-11-08 kl. 13.12.35

Jeanne

Relationsmedarbejder, deltid

jeanne@fundamentet.org 
22838385

Skærmbillede 2022-09-29 kl. 09.51.36

Heidi

Jurist, deltid

heidi@fundamentet.org 

I samarbejde med Den Sociale Retshjælp

Skærmbillede 2022-09-28 kl. 11.17.40

Simone

Socialrådgiver-praktikant

simone@fundamentet.org 

Skærmbillede 2022-11-11 kl. 11.23.16

Victoria

Pædagogisk Køkkenmedarbejder

victoria@fundamentet.org

IMG_8258

Lukas

Praktikant, aktiviteter

BESTYRELSEN

Herunder de mennesker som udgør vores bestyrelse. Mennesker som betyder meget for organisationen og dens eksistens. 

FrVEqs3I_4x

Arne Vesterdal

Formand.

23452624 / arne.vesterdal@gmail.com

Bjarke_2022

Bjarke Bekhøj

Direktør, Partner, Become

bb@become.dk

johanne

Johanne Dirdal

Jurist. Leder, Den Sociale Retshjælp

johannemariedirdal@gmail.com

mette-billenstein-schriver

Mette Schriver

Adjunkt, Aarhus Erhvervsakademi

mesc@aarhus.dk

mette

Mette Winther

Erhvervsrådgiver

baeredygtigbundlinie@gmail.com

karlo

Karlo Mørch

Psykolog,

karlomorch@yahoo.dk

aw8tyRsZ_4x

Hanna Berg

Psykolog

hanna_margrethe_berg@hotmail.com

jette

Jette Lykke

Souschef, Egåhus

jettelykkep@gmail.com

Foreningen Fundamentet  /  CVR: 35428682  /   Vestre Ringgade 61, 8200 Aarhus N / Reg: 8401 Konto: 0001275405 / MobilePay: 80750